Бронування з готелями. Кращі ціни номерів і готелів у місті: на нашому сайті

'Piter дім'

'Дім Piter' почала своє існування в вересня 2013 року. Ми постаралися надати усі необхідні povsednvnoj життя: кабельне телебачення, телефон із міжміських і міжнародних доступу, доступу в Інтернет, простора загальна шафа, максимальна шуму ізоляції. Доброзичливий та уважний персонал. Ми з нетерпінням чекаємо на вас у славному місті Санкт-Петербург!

Стандарт

Для тих, хто хотів би зняти кімнату ми пропонуємо двохмісних стандартних номерів. Розмір кімнати становить 15 м2, телевізор, душ, ванна кімната, фен, охоронної і пожежної безпеки системи, телефон з міжнародних і міжміських спілкування, прямий доступ до Інтернету. Видалити цей тип номера, ви можете забронювати її в бронювання або зв`язавшись з нами по телефону. Ми будемо раді зустрічі з вами!

Стандартний номер з 2-спальне ліжко

При необхідності , ви можете орендувати кімнату по телефону або через Інтернет. Ми пропонуємо вам Двомісний номер. Номер розмір 16 м ². Кожен номер оснащений РК-Телевізором, ванною кімнатою і феном, пожежна безпека, телефон із міжнародних і міжміських зв`язку, надана з прямим доступом до Інтернету. Можна замовити цей номер бронювання розділ, або зв`язатися з нами по телефону.

Напівлюкс

Ви для бронювання готельних номерів і готелі Санкт-Петербурзі? Напівлюкс Двомісний номер. У номері масаж душовою кабіною, телевізор, ванна кімната, фен, охоронної і пожежної безпеки системи, телефон з міжнародних і міжміських спілкування, прямий доступ до Інтернету. Можна замовити цей номер бронювання або зв`язавшись з нами по телефону.