vize davetiyesi
geziler

Otel rezervasyon otelleri ile. Odalar ve otel şehrin en iyi fiyat: Web sitemizde

'Piter House'

'Piter House' varlığını Eylül 2013 yılında başladı. Biz-si olmak güvenilir tüm gerekli povsednvnoj yaşam sağlamak: kablo TV, telefon ile şehirlerarası ve uluslararası erişim, Internet erişimi, geniş gardırop, maksimum ses yalıtımı. Samimi ve özenli personel. Saint-Petersburg görkemli şehirde görmek için sabırsızlanıyoruz!

Standart

Çift Kişilik Standart Oda bir oda kiralamak isteyenler için sunuyoruz. Oda büyüklüğü 15 m2, TV, duş, tuvalet, saç kurutma makinesi, bir hırsız ve yangın güvenlik sistemi, telefon ile uluslararası ve şehirlerarası iletişim, doğrudan Internet erişimi var. Bu tür bir oda kaldırmak için rezervasyon yaptırın veya bize telefonla ulaşın. Biz-ecek var olmak mutlu oldum!

2 Adet Tek Kişilik Yataklı Standart Oda

Gerektiğinde, bir oda telefon veya Internet üzerinden kiralayabilirsiniz. Size iki kişilik bir oda sunuyoruz. Oda boyutu 16 m ² . Her odada LCD TV, banyo ve saç kurutma makinesi ile donatılmış yangın emniyet sistemi, uluslararası ve şehirlerarası iletişim, doğrudan Internet erişimi ile sağlanan bir telefonla. Bu rezervasyon bölümüne teklifleri veya bize telefonla ulaşın.

Junior Süit

Sen rezervasyon Otel Odaları ve otel St. Petersburg için? Çift Kişilik junior suite oda. Odada masaj Duş kabini, TV, banyo, saç kurutma makinesi, bir hırsız ve yangın güvenlik sistemi, telefon ile uluslararası ve şehirlerarası iletişim, doğrudan Internet erişimi. Bu rezervasyon teklifleri veya bize telefonla ulaşın.