Zobraziť
víza pozvanie
výlety

Hotel rezervácie hotelov. Najlepšia cena izby a hotely v meste: na našich webových stránkach

'Piter House'

'Piter House' začal jej existenciu v septembri 2013. Snažili sme sa poskytnúť všetky potrebné povsednvnoj život: Káblová televízia, telefón s medzimestské a medzinárodné prístup, prístup k internetu, priestranný šatník, maximálnemu hluku izolácie. Priateľský a pozorný personál. Tešíme sa na stretnutie s vami v slávne mesto Saint-Petersburg!

Štandard

Pre tých, ktorí chcú prenajať izbu, ponúkame Dvojlôžková izba. Povrch izby je 15 m2, TV, sprchovací kút, kúpeľňu, sušič vlasov, zlodej a požiarnej bezpečnosti systému, telefón s medzinárodné a medzimestské komunikácie, Priamy prístup k internetu. Ak chcete odstrániť tento typ miestnosti, môžete objednať ju pri rezervácii alebo kontaktujte nás telefonicky. Budeme radi, že vás spoznávam!

Dvojlôžková izba s 2 oddelenými lôžkami

Keď potrebujete , môžete si prenajať miestnosť po telefóne alebo cez Internet. Ponúkame vám dvojlôžkovej izbe. Izba veľkosť 16 m ² . Každá izba je vybavená LCD TV, kúpeľňu a fén, Požiarna bezpečnosť systému, telefónom s medzinárodné a medzimestské komunikácie, s priamym pripojením na Internet. Môžete rezervovať izbu rezervácie oddielu, alebo nás kontaktujte telefonicky.

Suita Junior

Vám rezerváciu hotelových izbách a hotelov na St. Petersburg? Dvojlôžková izba junior suite. V miestnosti Masáže sprchovacím kútom, TV, kúpeľňu, sušič vlasov, zlodej a požiarnej bezpečnosti systému, telefón s medzinárodné a medzimestské komunikácie, Priamy prístup k internetu. Môžete rezervovať izbu v rezervácii alebo kontaktujte nás telefonicky.