Hotel Peter. Doskonałe usługi, komfortowe pokoje, najlepsze ceny w mieście.

Dobry hotel

Hotel, jak wszystkie hotel (Peter jest miastem Hotel rozwiniętych) oferuje rozmaite pokoje pojedyncze i podwójne obłożenia pokoi, pokoje rodzinne, luksusowy apartament z sauną i Jacuzzi, Apartament z kominkiem, Deluxe i pokoje typu standard.

Wszystko dla wygody.

Każdy z pokoi posiada: łazienkę z podgrzewaną podłogą (Apartament Jacuzzi, młodzieżowy łazienka, prysznic standardowe), telewizor, telefon, suszarka do włosów, klimatyzację, bezpłatny dostęp do Internetu, duże odległości i międzynarodowej komunikacji, niezawodne zabezpieczenia systemu wszystko dla Twojej wygody. Od każdy hotel, Piotr to miasto z dobrze rozwinięta infrastruktura turystyki, ma ten poziom udogodnień.

Petersburg gościnność.

Przyjazny personel w każdej chwili dnia serdecznie i dołoży wszelkich starań aby Państwa pobyt w Petersburgu, czy to turystyczna wycieczkę lub podróż służbową, okazał się być najbardziej beztroski i komfortowe. Wszelkie , Piotr jest miastem, gdzie wiele hoteli mogą pozazdrościć poziom naszych usług. Docenią Państwo nasze usługi i Petersburg gościnność!