Rezerwacja hoteli. Najlepsze ceny hoteli w mieście oraz pokoje: na naszej stronie internetowej

'Piter House'

'Piter House' rozpoczął swoje istnienie w wrzesień 2013. Staramy się dostarczyć wszystkie niezbędne povsednvnoj życia: Telewizja kablowa, telefon międzymiastowy i Międzynarodowy dostęp, dostęp do Internetu, przestronne garderoby, izolację od hałasu. Przyjazny i uprzejmy personel. Czekamy na was w chwalebne miasta Sankt-Petersburg!

Standardowe

Dla tych, którzy chcą wynająć pokój oferujemy Pokój Dwuosobowy typu standard. Powierzchnia pokoju jest 15 m2 TV, prysznic, łazienka, suszarka do włosów, włamywacz i system bezpieczeństwa pożarowego, telefon z międzynarodowych i międzymiastowej komunikacji, bezpośredni dostęp do Internetu. Aby usunąć ten typ pokoju, można zarezerwować w rezerwacji lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Chętnie spotkamy się!

Pokój z 2 łóżko podwójne

Gdy potrzebujesz , można wynająć pokój przez telefon lub przez Internet. Oferujemy Pokój Dwuosobowy. Pokój wielkości 16 m ² . Każdy pokój wyposażony jest w telewizor LCD, łazienkę i suszarką do włosów, ogień bezpieczeństwa systemu, telefon z międzynarodowych i międzymiastowej komunikacji, z bezpośrednim dostępem do Internetu. Można dokonać rezerwacji pokoju sekcji rezerwacji, lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Apartament

Ci Rezerwacja pokoi i Hotele z St. Petersburg? Pokój Dwuosobowy Apartament. W pokoju masaż kabinę prysznicową, TV, łazienkę, suszarkę do włosów włamywacz i system bezpieczeństwa pożarowego, telefon z międzynarodowych i międzymiastowej komunikacji, bezpośredni dostęp do Internetu. Można dokonać rezerwacji pokoju w rezerwacji lub skontaktować się z nami telefonicznie.