Rodyti
ekskursijos

Hotel Peter. Puikus aptarnavimas, patogius kambarius, geriausios kainos mieste.

Geras viešbutis

Viešbutis, kaip visi viešbutis (Peter yra miestas su išsivysčiusių Hotel) siūlo platų kambariai vieną ir dvigubai užimtumo kambariai, šeimyniniai kambariai, prabangus liukso numeris su sauna ir sūkurine vonia, liukso numeris su židiniu, Deluxe ir standartiniai kambariai.

Visiems už Jūsų patogumui.

Kiekviename numeryje yra: vonios kambarys su šildomomis grindimis (Suite-Jacuzzi, vaikų vonios, standartas-dušas), Televizoriai, telefonai, plaukų džiovintuvas, oro kondicionierius, nemokama interneto prieiga, tolimojo ir tarptautinio bendravimo, patikima apsaugos sistema-Viskas Jūsų patogumui. Toli gražu ne Kiekvienas viešbutis, Petras yra miestas su gerai išvystyta infrastruktūra, turizmo, šio lygio patogumų.

Peterburgas svetingumą.

Draugiškas personalas bet kuriuo metu dieną laukia pasveikinti Jus ir darys viską, kad jūsų viešnagė Sankt Peterburge, ar tai būtų turizmo kelionę ar komandiruotę, paaiškėjo, kad be rūpesčių ir patogus. Bet , Petro yra miestas, kur daug viešbučių gali pavydėti mūsų paslaugos. Jūs įvertinsite mūsų paslaugų ir Peterburgo svetingumą!