Rodyti
ekskursijos

Vie bučių rezervavimas viešbučių. Geriausia kaina kambariai ir viešbučiai mieste: mūsų svetainėje

'Piter House'

'Piter House' pradėjo savo egzistavimą – 2013 m. rugsėjo. Mes stengiamės suteikti visų reikiamų povsednvnoj gyvenimą: kabelinė televizija, telefonas su tarpmiestinio ir tarptautinio prieigos, interneto prieiga, dideles spintas, maksimalus triukšmo izoliaciją. Draugiški ir dėmesingi darbuotojai. Mes tikimės jus pamatyti Sankt Peterburgo šlovingą mieste!

Standartas

Tiems, kurie nori išsinuomoti kambarį, mes siūlome standartinis kambarys. Patalpos dydis yra 15 m2 TV, dušas, vonios kambariai, plaukų džiovintuvai, apsaugos nuo įsilaužimo ir priešgaisrinės apsaugos sistemos, telefonai su tarptautinių ir tarpmiestinio ryšio, tiesioginę prieigą prie interneto. Pašalinti šio tipo kambarys, galite užsisakyti jį registruojant arba Susisiek telefonu. Mums bus malonu susitikti su jumis!

Standartinis kambarys su 2 dvigulėmis lovomis

Kai jums reikia , galite išsinuomoti kambarį telefonu ar internetu. Mes Jums siūlome dviviečiame kambaryje. Kambario dydis 16 m ² . Kiekviename numeryje yra LCD Televizorius, vonios kambarys ir plaukų džiovintuvas, gaisro saugos sistema, telefonas su tarptautiniu ir tarpmiestinio ryšio, tiesiogiai interneto prieiga. Galite užsisakyti šio kambario rezervavimo skyriuje, arba susisiekti su mumis telefonu.

Pusiau liukso numeris

Jums viešbučio kambariai ir viešbučiai Sankt Peterburgo? Dvivietis pusiau liukso numeris. Kambaryje masažas dušo kabinomis televizija, vonios kambariai, plaukų džiovintuvai, apsaugos nuo įsilaužimo ir priešgaisrinės apsaugos sistemos, telefonas su tarptautiniu ir tarpmiestinio ryšio, tiesioginę prieigą prie interneto. Galite užsisakyti šį kambarį registruojant arba Susisiek telefonu.